l Bed and Breakfast w Polsce

2005-08-25

Sieć Bed and Breakfast najlepszym rozwiązaniem dla małych obiektów hotelarskich w Polsce


Moi Drodzy!
Najpierw aktualności:
Na stronie Polskiego Stowarzyszenia Bed and Breakfast (
www.superspanie.pl) pojawiło się zaproszenie na kolejne prezentacje z cyklu „Sieć Bed and Breakfast najlepszym rozwiązaniem dla małych obiektów hotelarskich w Polsce”. Na spotkaniach można się między innymi dowiedzieć, co to jest Bed and Breakfast, dlaczego powstało Stowarzyszenie, jakie korzyści wynikają z przynależności do sieci Bed and Breakfast, co „marketing wspólny” daje małym obiektom hotelarskim itd

Najbliższe prezentacje odbędą się w Międzyzdrojach (poniedziałek 05. września), w Kołobrzegu(wtorek 06. września), w Darłowie (środa 07. września) i w Łebie (czwartek 08. września). Po szczegóły (godzina i miejsce) zapraszam na stronę http://www.superspanie.pl/stowarzyszenie/index.php?str=text&c=4&sc=&text=35&lg=pl.

W poprzednim cyklu prezentacji spotkania odbywały się zarówno w salach konferencyjnych urzędów miast jak i w obiektach typu Bed and Breakfast należących do sieci i prezentujących się na witrynie www.superspanie.pl.
Jednym z takich miejsc była Willa Poręba. Mały rodzinny pensjonat, położony w spacerowej dzielnicy Karpacza. Dla amatorów wspinaczki skałkowej w pobliżu: Krucze Skały, z innych atrakcji proponują miasteczko westernowe, basen, korty tenisowe, wyciągi narciarskie i wiele szlaków turystycznych w pobliżu.
Jakby ktoś z Was wybierała się w góry... to może Karpacz? Willa Poręba w Karpaczu: „Nasza willa, to kameralny obiekt z bardzo dobrym dojazdem zarówno w lecie jak i zimie. Goście poszukujący spokoju i warunków przyjaznych dla wypoczynku będą z pobytu u nas zadowoleni, a zadowolenie naszych gości jest dla nas najważniejsze”
Po szczegóły skierujcie się na www.willaporeba.karpacz.superspanie.pl
Pozdrawiam :)