l Bed and Breakfast w Polsce

2005-09-09

Tanie noclegi Pomorze (Ustronie Morskie, Krynica Morska)

Witajcie!
No i nastał wrzesień... a pogoda nadal piękna... chciałoby się wyjechać... poplażować... powdychać trochę jodu :)
Dla wszystkich, którzy mają czas i ochotę wykorzystać ostatnie słoneczne dni tego roku zapraszam nad morze do dwóch uroczych willi na Pomorzu. Za rozsądną cenę i w miłej atmosferze można wypocząć w obiektach sieci Bed and Breakfast.

„Muszelka” proponuje wakacje, wczasy, urlop nad morzem w atrakcyjnej, znanej i lubianej miejscowości Ustronie Morskie położonej na Środkowym Pomorzu. W pobliżu las, piaszczysta plaża z molem spacerowym i malowniczy klif. Miłośników aktywnego wypoczynku zainteresują tam wycieczki rowerowe po okolicach jazda konna, przejażdżki bryczką i loty turystyczno - widokowe. Do dyspozycji gości jest 70 miejsc w pokojach 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami, TV, radiem, lodówką, czajnikiem i sprzętem plażowym.
Więcej informacji na stronie
http://www.muszelka.ustroniemorskie.superspanie.pl/

No i drugi pensjonat Bed and Breakfast godny polecenia to Willa Joker położona w miejscowości Krynica Morska. Nowoczesny, wybudowany w zeszłym roku komfortowy obiekt B&B w którym każdy pokój wyposażony jest w duże łóżka, naturalne materiały wykończeniowe, telewizory z telewizją satelitarną oraz eleganckie łazienki i balkony. Z pokoi rozpościerają się piękne widoki na Zalew Wiślany oraz na dorodne kasztany w ogrodzie.
Właściciele postawili sobie za cel “dać gościom wszystko, co najlepsze, aby każdy upragniony urlop chcieli spędzić razem z nimi”... brzmi zachęcająco :) Cenniki i inne informacje dla chętnych pod adresem http://www.willajoker.krynicamorska.superspanie.pl/

A dla wszystkich, którzy nie mają już urlopu latem ... no cóż... zostają jeszcze zimowe szaleństwa w śniegu i noclegi w atrakcyjnych miejscowościach wypoczynkowych w górach. Znajdziecie je w www.superspanie.pl.

Pozdrawiam. Do przeczytania...


1 Comments:

At 10:29 PM, Blogger mandyprice71091471 said...

i thought your blog was cool and i think you may like this cool Website. now just Click Here

 

Prześlij komentarz

<< Home